Modernā džeza dejas

Modernā džeza dejas stils bieži ietekmē citu stilu dejas, piemēram, baletu, modernās dejas un lēnās dejas, pieminot tikai dažus. Tā pirmsākumi meklējami Karību tradicionālās dejas stilā un tas sastāv no sarežģītu virkni griezienu un pagriezienu, un tas pastāvīgi attīstās. Ja Jūs meklējat kādu konkrētu deju stilu, kurā attīstīt savas deju prasmes, džeza dejas ir gan ļoti jautras, gan arī lieliskas Jūsu veselībai!

Džeza dejasŠis aizraujošais dejas stils prasa lieliskas prasmes un tehniku. Tas nozīmē, ka lielākajai daļai džeza deju izpildītāju būs darba zināšanas par baletu, jo tas nodrošina lielisku pamatu daudzām kustībām un koordinācijai, ko pieprasa džeza dejas. Ja Jums neliekas, ka Jūs varat pilnībā attīstīt prasmes un tehniku kāda iemīt pieredzējušam džeza dejotājam, ir dažādas programmas, kas balstītas uz džeza deju kustībām, piemēram, griezieni, lēcieni un kustības ar kājām, ko ir interesanti izpildīt un kas sniedz daudzas priekšrocības.

Džeza dejas var būt gan modernas, gan jautras un parasti notiek iekštelpās. Tas nozīmē, ka Jūs varat teikt ardievas laikiem, kad gaidījāt, kamēr jūsu treniņtērps izžūs pēc skrējiena lietū. Papildus tam, džeza klasēs vai džeza sporta klasēs būs daudz līdzīgi domājošu cilvēku, kas padara to par ļoti sabiedrisku aktivitāti. Tas ir krasā pretstatā ar skriešanu vai došanos uz sporta zāli, kur Jūs lielāko daļu laika pavadāt vienatnē. Daudzi jauni cilvēki, ko es zinu, ir atraduši pilnīgi jaunu draugu loku, ar kuriem viņi ir izveidojuši ilgstošu draudzību, apmeklējot džeza deju nodarbības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *